Arama Motor Optimizasyonu SEO

kurumsal seo

Profesyonel SEO hizmeti almak için SEO İzmir, markanıza uygun SEO fiyat politikasıyla en iyi SEO teklifini sunacaktır. Uygun SEO fiyat politikamız ile tüm sıralama ve SEO hedeflerinize ulaşacağınızı garanti ediyoruz. Bugüne gelinceye  kadar yaptığımız tüm SEO çalışmalarının sonucunda çok  güzel sonuçlar aldık. Uzman kadromuza SEO konusunda çok güveniyoruz. Siz de bize güvenin ve birlikte başarıya ulaşalım.  

Anahtar Kelime Araştırması

Web sitelerini Google’da en üst sıraya çıkaracak anahtara kelimelere belirleyerek başarıya ulaşıyoruz. Anahtar kelimeler belirlerken  benimsediğimiz SEO stratejimize başvuruyoruz.

Rekabet Analizi

SEO hizmetlerimizde rakip analizi yaparak markanız için rakiplerinize karşı  SEO stratejisi  belilrliyoruz.  Sizi Google’da en üst sıraya yükseltmek için çalışıyoruz!

Link Oluşturma

 Link oluşturma web sitenizin arama motoru sonuçları sayfalarında üst sıralarda yer alması için diğer web sitelerinin sizin sitenizdeki bir sayfaya link vermesini sağlamak anlamına gelen bir SEO terimidir.

SEO Nedir?

İzmir SEO Ajansı’nın müşterilerine sunduğu SEO hizmeti kısaca; bir internet adresinin, Google, Yandex, Yahoo vb. gibi arama motorlarında, en üst sıralarda kullanıcılara önerilmesini sağlayan, teknik ve uzmanlık isteyen bir iştir. SEO olarak kısaltılan bu kelime; Search Engine Optimization yani arama motoru optimizasyonudur. İzmir SEO Ajansı’nın sizlere sunduğu SEO hizmetini iki ayrı başlıkta incelenebilir. Bunlar;
• Site İçi SEO Hizmeti: Bir internet sitesinin; içeriğini, tasarımını ve bağlantılarını kapsayan se siteye tıklanma oranlarını arttırmak için yapılan teknik bir iştir.
• Site Dışı SEO Hizmeti: Site dışı SEO çalışması, site içi SEO’ya göre daha karmaşık ve sistematik bir iştir. Bu işlem kendi siteniz haricinde diğer sitelerde sizin internet adresinizin bağlantısına tıklanmayı arttırmaya yönelik bir işlemdir.
İki ayrı başlık olarak incelense bile bu iki işlemi, İzmir SEO Ajansı gibi profesyonel ve planlı çalışma imkânına sahip olmayan kişiler tarafından yapılması yeterli verimin alınmamasına neden olmaktadır.

Hizmetimiz Hakkında

Web siteniz için ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ yapıyoruz. SEO analizi sonucunda sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İsterseniz analiz soncunda bizden kurumsal, profesyonel veya özel SEO teklifi alabilirsiniz.

Google Partner SEO ajansı olarak Google’un tüm istek ve yönergelerine göre web sitelerini optimize ediyor ve Google algoritmalarına dost bir site haline getiriyoruz.

Dünyada en çok kullanılan ücretli profesyonel SEO araçı Ahrefs ile web sitelerin analizlerini yapıyor ve bu analizler doğrultusunda en iyi SEO sonuçlarını alıyoruz.

Moz, dünya çapında SEO uzmanlarının en çok kullandığı ücretli SEO araçlarından bir tanesidir. Biz de bu aracı kullanarak %100 sonuç almak için optimizasyonlar yapıyoruz.

Herkes tarafından bilinen site sıralama aracı Alexa’ya ücretli olarak web sitelerini kaydediyor ve yaptığımız çalışmalar sonucunda Alexa ‘da sıralamaları yükseltiyoruz.

Seo Hizmeti

İzmir Seo Ajansı, kurumsal veya kişisel web adreslerinizin internet aramalarında ilk sıralarda yer alması için sizlere profesyonel ve kurumsal Seo hizmeti sunmaktadır. İzmir’de kurularak Türkiye’nin dört bir yanından birçok müşteriye ulaşan hizmetlerimiz ve Seo paketlerimizden birini seçerek sizde profesyonel ekibimizden Seo danışmanlık hizmeti alabilir ve arama motorlarında en iyi sıralamayı elde edebilirsiniz. Seo paketlerimizden bazıları şu şekildedir:
• Başlangıç Seo Paketi
• Kurumsal Seo Paketi
• Profesyonel Seo Paketi
Düşük fiyatlı yüksek kaliteli Seo paketlerimizden kolayca yararlanabildiğiniz gibi ücretsiz Seo analizi ile size en uygun paket için farklı teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

İzmir Seo olarak müşterilerimize yıllardır en iyi şekilde profesyonel Seo hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin kapsamı, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenir ve sizin en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Peki, Seo nedir? Kısaca bahsedecek olursak; dünyada en çok kullanılan arama motorlarında belirli yöntem ve teknikler kullanarak sizler için web sitelerinizin arama sonuçlarında önerilmesini ve ilk sıralara yükselmesini sağlamaktayız. Google, Yandex, Yahoo, Bing vb. birçok ara motoru alt yapısıyla internetin ulaştığı her yere doğru Seo hizmeti ile ulaşabilirsiniz.
• Doğru Anahtar Kelime Analizleri
• Kapsamlı Linklerle Mükemmel Geri Dönüşler
• Doğru Rakip Analizleri İle Doğru Strateji
Seo hizmetlerimizi sağlarken başlıca dikkat ettiğimiz hususları bu şekilde sıralamak mümkündür. Firmanıza yeni potansiyel müşteriler çekmek, hedef kitlenizi arttırmak ve rakipleriniz arasından sıyrılarak zirveye ulaşmanız için İzmir Seo Ajansı sizlere birbirinden avantajlı ve profesyonel Seo paketleri sunmaktadır.

İzmir Seo İle Zirveye Ulaşın

İzmir Seo ajansı, profesyonel kadrosu ve teknik imkânlarıyla internet aramalarında sizin ilk sıralara yerleşmenizi sağlıyor. Dilerseniz site içi ve site dışı optimizasyonlardan faydalanabilir dilerseniz en doğru anahtar kelime kullanımları ile sitenize birçok yeni ziyaretçi çekebilirsiniz. İnternette bir marka değeri ve kurumsal kimlik oluşturmak için İzmir Seo Ajansı her zaman olduğu gibi bugün de yanınızda. En iyi arama motoru optimizasyonu hizmetimiz; ürün ve hizmet tanıtımı, marka bilinirliği, arama sonuçlarında yükselme vb. gibi daha pek çok alanda sizlere kurumsal bir kimlik kazandırmaktadır. Hizmet verdiğimiz sayısız müşteri ile sizlerin de internette başarıya ulaşması artık hayal değil. Seo stratejinizi İzmir Seo Ajansı ile belirlerseniz hedeflerinize ulaşma garantisi veriyoruz. Arama motorlarında bütün talep ve yönlendirmeleri profesyonel araçlarla doğru optimize ediyor ve %100 sonuçlar elde ediyoruz. Dünya genelinde en çok kullanılan profesyonel Seo araçları sayesinde sizler için sıralama yükselme garantili hizmet sunarak müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Kullandığımız araçlardan bazıları; Google Partner, MOZ, Alexa ve Ahrefs doğru analizler ve kusursuz optimizasyonlar için kullandığımız araçlardan yalnızca bir kaçıdır.

İzmir Seo Danışmanlığı

Profesyonel Seo hizmeti almak isteyen müşterilerine her zaman en kaliteli ve uygun seo hizmetini veren tecrübeli uzman kadromuz sayesinde sizleri harika bir Seo danışmanlık hizmeti deneyimi yaşamaya davet ediyoruz. Arama motorlarında doğru bir algoritma inşa etmek oldukça teknik ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu işlemleri İzmir Seo Ajansı’nın, profesyonel ekibine gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Tüm bu profesyonel seo danışmanlığı sonrası elde edeceğiniz kazanımlar ise şu şekildedir;
• Ziyaretçi odaklı ve kurumsal olarak uygun optimizasyonlar belirlenir
• Sizlere rakip oluşturacak etmenler en iyi şekilde incelenir
• Kaliteli ve yaratıcı içerikler sayesinde hedef kitlenizde artışlar gözlemlenir
• Doğru Seo araçları sayesinde ilk öneriler arasında yer alırsınız
• Kurumsal kimlik ve marka değerinizde artış oluşturur
Kısaca elde edeceğiniz kazanımlar bu şekilde özetlenebilir. İzmir Seo Ajansı sayesinde artık internette yepyeni bir dünya yaratabilirsiniz.

Bizimle Konuşmaktan Çekinmeyin

Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.

 E-posta info@seogezegeni.com

 Şimdi Arayın! 0232 344 22 72

 Konum Mansuroğlu Mah. 1593 Sk. No:10, İnce Plaza, K:7, D:72, Bayraklı/İzmir