SEO Danışmanlığı

SEO İzmir olarak  SEO danışmanlığı vermekteyiz. Şirketlerin daha basitlikte olan ürün veya hizmetlerin internette tanıtılmasını amaçlayan web sitelerini ilgili aramalarda üst sıraya çıkarıyoruz. Ayrıca SEO danışmanlığı hizmetimizle firmaların marka itibarını da koruyor ve markayla ilgili tüm aramalarda kendi web sitelerinin ilk sırada çıkması için SEO çalışması yürütüyoruz.

 
 

Anahtar Kelime Araştırması

Web sitelerinin en alakalı olduğu anahtar kelimeler, en hızlı yükseliş sergileyebileceği kelimeler, en çok satış yapabileceği kelimeler ve en çok trafik çekebileceği kelimeler gibi farklı stratejik amaçlara uygun araştırma planlamaları gerçekleştirilmelidir.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizin web sitelerinin SEO analizini yapmak emin olun vakit kaybı değildir! Bu işlemi yaparak SEO stratejisiyle ilgili bir çok değerli bilgi elde edebilirsiniz ya da rakip sitedeki eksiklikleri görebilirsiniz.

Link Oluşturma

Link oluşturma web sitenizin arama motoru sonuçları sayfalarında üst sıralarda yer alması için diğer web sitelerinin sizin sitenizdeki bir sayfaya link vermesini sağlamak anlamına gelen bir SEO terimidir.

İzmir SEO Danışmanlığı

İzmir’de SEO hizmeti almak istiyorsanız ve firmanız için gerçekten İzmir’de bulunan kaliteli bir SEO ajansı ile anlaşmak gibi bir düşünce içerisindeyseniz hiç vakit kaybetmeden sizi SEO Gezegeni’ne bekleriz. İzmir SEO dendiğinde şüphesiz İstanbul’dan başlayıp İzmirli birçok markanın SEO hizmetini yürüten bir SEO firması olarak size en iyi SEO çözümlerini sunacağız. SEO İzmir için sizlere şeffaf ve kaliteli danışmanlık yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle tanıştıktan sonra İzmir SEO arayışınıza son vereceksiniz.
 
İzmir SEO, İstanbul SEO, Ankara SEO başta olmak üzere birçok ilde SEO hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda Türkiye’nin neresinde olursanız olun online olarak verilebilecek SEO danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilir ve siteniz için kaliteli SEO çalışması yaptırabilirsiniz.
 
SEO hizmet ve danışmanlığı verdiğimiz illerin bazıları ise şu şekildedir: İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Denizli, Manisa, Balıkesir, Muğla, Adana, Samsun, Kocaeli, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Malatya, Aydın…

Hizmetimiz Hakkında

Web siteniz için ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ yapıyoruz. SEO analizi sonucunda sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İsterseniz analiz soncunda bizden kurumsal, profesyonel veya özel SEO teklifi alabilirsiniz.

Google Partner SEO ajansı olarak Google’un tüm istek ve yönergelerine göre web sitelerini optimize ediyor ve Google algoritmalarına dost bir site haline getiriyoruz.

Dünyada en çok kullanılan ücretli profesyonel SEO araçı Ahrefs ile web sitelerin analizlerini yapıyor ve bu analizler doğrultusunda en iyi SEO sonuçlarını alıyoruz.

Moz, dünya çapında SEO uzmanlarının en çok kullandığı ücretli SEO araçlarından bir tanesidir. Biz de bu aracı kullanarak %100 sonuç almak için optimizasyonlar yapıyoruz.

Herkes tarafından bilinen site sıralama aracı Alexa’ya ücretli olarak web sitelerini kaydediyor ve yaptığımız çalışmalar sonucunda Alexa ‘da sıralamaları yükseltiyoruz.

Profesyonel Seo Danışmanlığı

İzmir Seo Ajansı, sağladığı uygun fiyat ve yüksek kaliteli Seo hizmetleri ve profesyonel seo danışmanlığı ile Türkiye geneli birçok kurumsal ya da kişisel internet adresinin arama motoru optimizasyonu ve backlink geri dönüşlerini sağlamaktadır. Seo İzmir olarak, profesyonel, kurumsal ve kişisel Seo danışmanlığını müşterilerin talepleri doğrultusunda yıllardır başarıyla vermekteyiz.
• Kurumsal firmaların ürün ve hizmetlerinin internet motorları sonuçlarında ilk sıralara çıkması
• Site içi ve site dışı tanıtımlarının yapılması
• Firmaların kurumsal kimlik ve marka değerlerinin korunması ve tanıtılması işlemini güvenle gerçekleştirmekteyiz.
Avantajlı fiyat seçeneğine sahip Seo paketlerimizi inceleyerek, profesyonel Seo danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.
İzmir Profesyonel Seo Danışmanlığı
Seo hizmetlerinden yararlanmak ve en yüksek kaliteyle bu Seo hizmeti danışmanlığı almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İzmir merkezli profesyonel Seo danışmalığı, firmamız tarafından başta İzmir ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin her yerine uygun fiyat ve yüksek verimle danışmanlık hizmeti vermektedir. En etkili Seo stratejileri, doğru anahtar kelime kullanımı, rakip analizleri vb. gibi daha birçok stratejik Seo çözümleri ve hizmetleri ile internetin gizemli dünyasında sizi ilk sıralara taşımaktadır. İzmir Seo Ajansı’nın avantajı ve profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için her nerede olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğumuz uygun Seo Paketleri ve tecrübeli profesyonel kadromuzla size en iyi seo hizmetini sunmaya hazırız. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Seo analizleri sayesinde ihtiyacınız olan profesyonel ve teknik destek paketlerini size uygun tekliflerle sunmaktayız. Kurumsal ya da kişisel olarak İzmir Seo Ajansı’nın her türlü profesyonel Seo danışmanlığı ve hizmetinden yararlanarak sizde başarıya ulaşabilirsiniz. Avantajlı ve uygun seo paketlerimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin. İzmir Seo daima yanınızda.
Doğru Anahtar Kelimelerin Kullanılması
İzmir Seo Ajansı’nın sunduğu hizmetlerin kalitesi şüphesiz ki arama motoru optimizasyonları için kullanılan anahtar kelimelerin doğru analiz edilmesi ve en uygun biçimlerde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. İnternet siteleri ve arama motorları için en ilgili anahtar kelimler seçilirken dikkat edilen etmenler kısaca şunlardır;
• Sıralamayı Artıran Kelime Seçimi
• Ürün ve Hizmet Satışını Arttıran Kelimelerin Kullanımı
• En Çok Tıklanma Sağlayan Kelimeler
• Geri Dönüş ve Yönlendirme Amaçlı Kullanılan Kelimeler
Bu etmenler dikkate alınarak, müşterinin isteği doğrultusunda profesyonel çalışanlar tarafından en iyi analizler yapılır ve amaca yönelik anahtar kelimler özenle kullanılır. İnternet sitenizin sıralamalarda en üst seviyeye çıkması için anahtar kelimelerin doğru kullanımı çok önemlidir. Sizin için İzmir Seo Ajansı bu hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.
Stratejik Rakip Analizleri
Seo hizmetlerinin başında rakipleriniz arasından sizi farklı kılacak içeriğe sahip olabilmeniz gelmektedir. Bunun için rakip firmaların internet sitelerinin Seo analizleri yapılarak sizin için doğru stratejiler belirliyoruz. Rakiplerin incelenmesi sizin yapmanız gerekenlerin yanında yapmamanız gerekenleri de ortaya çıkardığı için Seo analizlerinin en önemli kısmıdır. İzmir Seo Ajansı, sahip olduğu uzman kadrosuyla rakip analizleri yaparak sizin için ideal profesyonel Seo danışmalığı hizmeti sunmaktadır. İzmir Seo ile rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilir ve internetin yeni parlayan yıldızı siz olabilirsiniz.
Güçlü Bağlantı (Link) Oluşturma
İnternet sitenize birçok ulaşım kanalı sağlamak Seo stratejilerinin en teknik kısmıdır. Bu yöntem ile diğer web sitelerinden ilgili konu ve anahtar kelimler sayesinde sizin kurumsal internet sitenize yönlendirilme sağlayabilirsiniz. Bu sayede birçok geri dönüş ve backlink elde edersiniz. İnternet sitenizin tıklanma ve yeni müşteriler kazanması için İzmir Seo Ajansı siz değerli müşterilerine bu teknik ve profesyonel hizmeti gururla ve güvenle sunmaktadır.

Bizimle Konuşmaktan Çekinmeyin

Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.

 E-posta info@seogezegeni.com

 Şimdi Arayın! 0232 344 22 72

 Konum Mansuroğlu Mah. 1593 Sk. No:10, İnce Plaza, K:7, D:72, Bayraklı/İzmir