Kurumsal SEO

SEO İzmir olarak kurumsal firmalara SEO hizmeti vermekteyiz. Şirketlerin daha basitlikte olan ürün veya hizmetlerin internette tanıtılmasını amaçlayan web sitelerini ilgili aramalarda üst sıraya çıkarıyoruz. Ayrıca kurumsal SEO hizmetimizle firmaların marka itibarını da koruyor ve markayla ilgili tüm aramalarda kendi web sitelerinin ilk sırada çıkması için SEO çalışması yürütüyoruz.

KURUMSAL SEO HİZMETİ

Firmaların ürün veya hizmetlerini internette en iyi şekilde tanıtmaları için Kurumsal SEO çalışması yapıyor ve ilgili anahtar kelimelerde firmanızı zirveye çıkarıyoruz.

İçerik Güncelleme

Dönüşüm Oranı

Gerçek Zamanlı Veriler

Online Yönetim

Sosyal Ağ Düzenlemesi

Pazarlama Taktikleri

Hızlı Sonuca Ulaşma

İçerik Stratejisi

Hizmetimiz Hakkında

Web siteniz için ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ yapıyoruz. SEO analizi sonucunda sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İsterseniz analiz soncunda bizden kurumsal, profesyonel veya özel SEO teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

İzmir SEO Ajansı’nın sağladığı kurumsal SEO hizmeti sayesinde, firmalar internette kurumsal bir kimlik kazandığı gibi marka değerine de arttırmaktadır. Kurumsal SEO hizmeti ile;
• Kaliteli Ürün ve Hizmet Tanıtımları
• Güncel İçerikler
• Sosyal Ağ Düzenlemeleri
• Arama Motorlarında İlk Sıraya Yerleşme
Kurumsal ya da kurumsallaşmak isteyen firmaların, içeriklerini ve arama motoru optimizasyonlarını düzenleyerek, kusursuz sonuçlar elde etmekteyiz. İzmir Seo Ajansı’nın müşterilerine sağladığı kurumsal Seo hizmetinin yanı sıra daha birçok Seo ve internet danışmanlığı hizmetinden yararlanmanız mümkün. En uygun ve en verimli analizler için İzmir Seo sizin yanınızda.

Neden İzmir SEO Danışmanlığı?

İzmir SEO Ajansı, kurumsal Seo danışmanlığının yanı sıra; Seo danışmanlığı, ücretsiz Seo analizleri, sosyal ağ takibi vb. birçok hizmet ile kişisel ya da kurumsal birçok internet sitesinin, arama motoru optimizasyonlarını ve görünürlüğünü arttıran hizmetleriyle internette var olmanızı sağlıyor. Kurumsal şirketlerin dijital ve SEO bölümlerinde deneyim kazanmış profesyonel ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyacınız olan görülme ve potansiyel müşteriler kazanmanız için danışmanlık hizmetleri vermektedir.
• Kurumsal Seo hizmeti, doğal arama verilerinde, internet adresinizi arama motorlarında optimize ederek doğru çalışma stratejisi oluşturarak en iyi sonuçları elde etmektedir.
• Anahtar kelime ve hitap edilecek müşteri kitlesi doğru ve güncel biçimde firmamız tarafından analiz edilerek kusursuz arama sonuçlarına ulaşmanızı sağlar.
• Piyasadaki rakip firmaların stratejileri incelenir ve sizin için rakipleriniz arasından yükselmenizi sağlayan yeni bir planlama oluşturulur.
• Kurumsal sosyal medya kullanımı ve içerikleri hazırlanır.
Bunlar gibi daha pek çok farklı stratejiyle sizler için en ideal planlamalarla güçlü bir kurumsal adrese sahip olabilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmetinin Faydaları

Kurumsal SEO Hizmetinin Faydaları
İzmir Seo Ajansı’nın sağladığı, Türkiye genelinde en çok tercih edilen hizmetlerinin başında Kurumsal Seo danışmanlığı gelmektedir. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde artık internette de kurumsal bir kimliğe sahip olabilir ve hiç ulaşamayacağınız kadar geniş bir müşteri kitlesine ulaşabileceksiniz. Bu hizmetten yararlanan müşterilerimizin kazanımlarından bazıları şunlardır:
• Ürün ve hizmetleriniz en üst sırada yer alır
• Markanız alanında yükselir,
• En iyi kullanıcı hizmeti elde edilir,
• Ziyaretçi analizleri ile doğru içerikler hazırlanır.
Oluşturulan güncel ve çevrimiçi bağlantı adresleri (link) ile site içi ve site dışı kurumsal Seo hizmeti sunarak, internette bir numara olmanıza yardımcı olmak için İzmir Seo Ajansı, kurumsal Seo danışmanlığından hemen yararlanabilirsiniz. İzmir Seo Ajansı’nın profesyonel Seo danışmanlığı için tercih ettiği; Google Partner, Ahrefs, Moz vb. gibi araçlar sayesinde en uygun arama sonuçlarına bizimle ulaşabilir ve bu araçların sunduğu ideal arama motoru sonuçları, doğru analizler ve planlama ile kurumsal firmanızın ya da kişisel internet adresinizi bizimle birlikte zirveye taşıyabilirsiniz.

İzmir Kurumsal Seo Danışmanlığı

İşletmeleriniz için Seo İzmir, ürün ve hizmet tanıtımlarınızı internet platformlarında en iyi biçimde hazırlayarak, firmanızın en uygun arama sonuçlarında bir numara olmasını sağlamaktadır. Bunu yaparken uygun anahtar kelimelerden ve yöntemlerden yararlanmaktayız. Güncel içerikler, çevrimiçi feedbackler, interaktif yönetim, doğru analiz ve stratejiler sayesinde profesyonel kurumsal Seo hizmeti danışmanlığımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kurumsal ya da kişisel internet siteniz için ücretsiz Seo analizi yaparak size en uygun teklifleri seçebilir ve en uygun fiyatla yüksek verimi elde edebilirsiniz. Gelecekte tüm reklam, ürün ve hizmet işlemlerinin internet gibi büyük bir pazar alanında olacağına inanmaktayız. Sizlerde bu geleceğin dünyasında en iyi şekilde yer almak ve var olmak için bizimle çalışabilir ya da tecrübeli ve profesyonel kadromuzun danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Google Partner SEO ajansı olarak Google’un tüm istek ve yönergelerine göre web sitelerini optimize ediyor ve Google algoritmalarına dost bir site haline getiriyoruz.

Dünyada en çok kullanılan ücretli profesyonel SEO araçı Ahrefs ile web sitelerin analizlerini yapıyor ve bu analizler doğrultusunda en iyi SEO sonuçlarını alıyoruz.

Moz, dünya çapında SEO uzmanlarının en çok kullandığı ücretli SEO araçlarından bir tanesidir. Biz de bu aracı kullanarak %100 sonuç almak için optimizasyonlar yapıyoruz.

Herkes tarafından bilinen site sıralama aracı Alexa’ya ücretli olarak web sitelerini kaydediyor ve yaptığımız çalışmalar sonucunda Alexa ‘da sıralamaları yükseltiyoruz.

Bizimle Konuşmaktan Çekinmeyin

Bizimle hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz SEO analizi yapmak için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Ücretsiz SEO Analizini yaptıktan sonra size bir SEO raporu göndeririz. Eğer uygun görürseniz sitenizi Google ve diğer arama motorlarında yükseltmek için bizimle çalışırsınız.

 E-posta info@seogezegeni.com

 Şimdi Arayın! 0232 344 22 72

 Konum Mansuroğlu Mah. 1593 Sk. No:10, İnce Plaza, K:7, D:72, Bayraklı/İzmir